Chcesz uczyć się skutecznie i szybko słówek? Próbowałeś już wszystkiego... My mamy dla Ciebie skuteczną metodę - oraz narzędzia, które zawsze będziesz mieć przy sobie. Podstawą nauki języka obcego, a w szczególności słówek jest - niezaprzeczalnie - systematyczne powtarzanie. Dzięki tej stronie i aplikacji mobilnej na Androida - będziesz mieć swoje ulubione słówka w telefonie komórkowym, tablecie i na stronie www.

Jeśli używałeś fiszek - bardzo dobrze. Ile razy jednak ich zapomniałeś? Z telefonem jest inaczej - bardzo rzadko o nim zapominasz, więc nauka słówek i systematyczność w powtarzaniu materiału jest o wiele większa niż w przypadku fiszek, kartek czy zeszytów.
Nie trać czasu - załóż konto
Angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański - nie ma znaczenia, jakiego języka się uczysz - ten system jest uniwersalny!


Jak to działa?

System ma pomóc Tobie w nauce języka obcego (np. języka angielskiego), stanowić interaktywną pomoc w nauce słówek. Poprzez stronę możesz dodawać swoje słówka i powtarzać je. Oprócz serwisu www masz także do dyspozycji aplikację na system android (smartfon bądź tablet). Takie zestawienie daje Ci pewność, że możesz się uczyć słówek w dowolnym miejscu o dowolnej porze. Wystarczy tylko połączenie do internetu.
Czy to jest darmowe?
Tak, korzystanie z aplikacji www i aplikacji mobilnej jest darmowe. Wystarczy zarejestrować się i... zostać na dłużej:)